• Nowy

Wkład gazowy LEO

6 830,00 zł
Brutto
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Jeśli szukasz dobrego kominka, który będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom z uwagi na design oraz najważniejsze kwestie techniczne, zachęcamy do zapoznania się z poniższą propozycją.

Wkład gazowy Leo jest elegancką wersją kominka gazowego przystosowanego pod zabudowę. Będzie pasował do każdego rodzaju wnętrza. Sprawdzi się w ramach nowoczesnych i klasycznych wnętrz.

Ten komfortowy, a zarazem wygodny w użytkowaniu wkład wyróżnia się innowacyjnym designem.   Mile zaskoczy Cię maksymalne wykorzystanie energii, z jakim będziesz mieć do czynienia, gdy wybierzesz właśnie ten model.

Wkład jest optymalnie bezpieczny, jeśli chodzi o jego codzienne użytkowanie. Na szczególną uwagę zasługuje specjalnie zaprojektowany palnik. To dzięki niemu mamy do czynienia z realistyczną wizją ognia charakterystyczną dla tradycyjnego kominka, który jest opalany drewnem.

Kolejną zaletą prezentowanego produktu jest fakt, że ma on dodatkową regulację wysokości płomienia i jest urządzeniem o najwyższym stopniu bezpieczeństwa.

Kupisz tutaj:
https://www.komineczek.pl/pl/p/wklad-gazowy-LEO-70-prawy-na-gaz-techniczny-LPG%2C-moc-3%2C5-4%2C8kw/7151