• Nowy

Wkład kominkowy powietrzny stalowy VN

7 700,00 zł
Brutto
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem kominka do domu, nasz sklep zapewni Ci mnóstwo ciekawych rozwiązań. Wkład kominkowy powietrzny stalowy VN to przede wszystkim propozycja kominka spełniającego wymogi ekoprojektu.

Urządzenia produkowane zgodnie z tymi zasadami wyróżniają się niską emisją pyłu, a co za tym idzie mają wpływ na mniejszy smog w powietrzu. Kolejną zaletą polecanego kominka jest również to, że parametry paleniska spełniają surowe niemieckie normy.

Wkład doskonale nadaje się do domów, gdzie zamontowana została wentylacja mechaniczna. Urządzenie zaprojektowane zostało, aby oprócz walorów estetycznych zapewniało użytkownikom bezpieczeństwo i wygodę. Kominek łączy więc w sobie wyjątkowe walory estetyczne i użytkowe.

Połączenie ekologicznego spalania drewnem i wysokiej sprawności czyni wkład kominkowy urządzeniem najwyższej jakości. Na uwagę zasługuje blokada rodzicielska, która chroni przed niepowołanym otwarciem drzwiczek. Zachęcamy do zakupu.

Kupisz tutaj:
https://www.komineczek.pl/pl/p/wklad-kominkowy-powietrzny-stalowy-VN-700480-lewy-BS-gilotyna-szyby-laczone-bez-szprosa-z-acumotte-dolot%2C-moc-5-15-kW-/7156