• Nowy

Kominek z boczną szybą i czarnym granitem

6 400,00 zł
Brutto
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Jeżeli planujesz budowę kominka w domu, serdecznie zachęcamy do odwiedzenia strony naszego sklepu i do zapoznania się z dużą ilością produktów w korzystnych cenach. Kominek z boczną szybą i czarnym granitem to przykład niezawodnego urządzenia posiadającego mnóstwo zalet, a jednocześnie ważnych dla Ciebie właściwości.

Po pierwsze warto wiedzieć, że jest to wkład dwustronnie przeszklony. Świetnie sprawdzi się w roli eleganckiego kominka w nowoczesnych wnętrzach. Najczęściej tego rodzaju kominki wybierane są do otwartych pomieszczeń. Wyróżniają się wysoką estetyką, dlatego zasługują na Twoją szczególną uwagę.

Prezentowany produkt to także urządzenie maksymalnie wykorzystujące energię. Dopalanie cząstek opału możliwe jest dzięki zastosowaniu deflektora, służącego do wydłużenia drogi spalin. Efektywność spalania na wysokim poziomie to kluczowy atut, który przemawia za wyborem naszej propozycji.

Na dużą uwagę zasługuje też obszerna komora spalania oraz ręczne sterowanie ciągiem komina przy pomocy wbudowanego szybra. Zachęcamy do zakupu.

Kupisz tutaj:
https://www.komineczek.pl/pl/p/Kominek-z-boczna-szyba-i-czarnym-granitem-BS-SMART-nero-star-galaxy-z-MONTAZEM-/5947