• Nowy

Kominek klasyczny z marmuru kremowy prosty lub narożny

5 500,00 zł
Brutto
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Z uwagi na duże zainteresowanie klasycznymi kominkami, mamy wielką przyjemność zaprezentować Państwu doskonały kominek do wnętrz utrzymanych w takim właśnie stylu.

Kominek klasyczny z marmuru kremowy prosty lub narożny stanowi propozycję ciekawego urządzenia. Jest to kominek atrakcyjny zarówno pod kątem wizualnym, jak i ze względu na parametry i wiele korzystnych funkcjonalności. Kominek w kremowym kolorze, zwieńczony dębową belką to model wspaniały z uwagi na to, że nigdy nie wyjdzie z mocy.

Naturalne kamienie stanowią najlepsze rozwiązanie, jeśli chodzi o obudowę kominka. Prezentowany kominek zasługuje na uwagę nie tylko z powodu wyjątkowych walorów wizualnych. Jest to żeliwny wkład kominkowy przeznaczony do ciągłego palenia, a więc idealne rozwiązanie do domów, w których istnieje potrzeba stałego ogrzewania wielu pomieszczeń.

Wkład kominkowy wyposażony został w deflektor i szyber. Posiada 8 mm ścianki paleniska. Palenisko z żeliwa szarego to kolejna zaleta tego modelu, ponieważ to najodpowiedniejsze rozwiązanie, jeśli chodzi o wytrzymały materiał, długo utrzymujący temperaturę.

Kupisz tutaj:
https://www.komineczek.pl/pl/p/Kominek-klasyczny-z-marmuru-kremowy-prosty-lub-narozny-z-wkladem-6-13kw-i-montazem-krakow/2628