• Nowy

Kominek portalowy angielski duży z wkladem

9 150,00 zł
Brutto
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Rozważając wybór kominka, warto dokładnie przyjrzeć się modelom oferowanym w naszym sklepie. Jako doświadczona firma funkcjonująca w branży kominkowej od bardzo dawna, zapewniamy wyłącznie właściwe rozwiązania.

Kominek portalowy angielski duży z wkładem to propozycja do domów utrzymanych właśnie w takim stylu. Prezentowany produkt bazuje na niezawodnym, stalowym wkładzie. Ten piękny marmurowy kominek zasługuje na uwagę nie tylko ze względu na walory wizualne, ale też z uwagi na świetne parametry i budowę.

W oferowanym modelu drogę spalin wydłuża wbudowany deflektor. Ciąg komina natomiast regulowany jest dzięki wbudowaniu szybra. Duża komora spalania wyłożona materiałem acumotte oraz korpus ze stali kotłowej sprawiają, że wkład kominkowy można zaliczyć do urządzeń długo utrzymujących temperaturę.

Jeśli szukacie Państwo wzoru kominka do ogrzewania domu, prezentowany wkład jest świetnym przykładem.

Na dodatkową uwagę zasługują także: system czystej szyby, żaroodporna ceramika, poręczmy uchwyt oraz regulowane nóżki. W naszym sklepie znajdziecie jeszcze wiele podobnych propozycji.

Kupisz tutaj:
https://www.komineczek.pl/pl/p/kominek-portalowy-angielski-Duzy-z-wkladem-6%2C8-17kw%2C-montaz-Krakow/4898