• Nowy

Kominek z boczną szybą i ramą

7 000,00 zł
Brutto
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Jeśli szukasz eleganckiego, a jednocześnie funkcjonalnego kominka do domu, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Oferujemy szeroki asortyment profesjonalnych urządzeń. Kominek z boczną szybą i ramą to przykład produktu zbudowanego na dobrej klasy wkładzie.

Jest to doskonale szczelny, a dodatkowo wyposażony w dolot powietrza z zewnątrz. Przedstawiając model, warto wspomnieć o komorze spalania wyłożonej płytami akumulacyjnymi Acumotte.

Kominek poza funkcjonalnościami i parametrami, które spełniają wymagania użytkowników, zasługuje na uwagę ze względu na szczególny design. Wkład wykończony został ramką w białym kolorze, doskonale spisującą się w roli reprezentatywnego elementu w nowoczesnych wnętrzach. Z uwagi na różne Państwa oczekiwania, zapewniamy możliwość wyboru kamienia również w innych kolorach. Jeśli zainteresowała Was nasza propozycja, serdecznie zachęcamy do zakupu.

Jako doświadczona firma działająca w branży kominkowej zapewniamy wiele innych urządzeń, z którymi możecie zapoznać się w naszym sklepie internetowym.

Kupisz tutaj:
https://www.komineczek.pl/pl/p/Kominek-z-boczna-szyba-i-ramka-z-bialego-kamienia-BIALY-KOMINEK/5073