• Nowy

Piękny duży panoramiczny kominek z wkładem

7 950,00 zł
Brutto
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Zainwestowałeś w rekuperację w domu? Szukasz kominka, który sprawdzi się najlepiej? Zapraszamy do zapoznania się z prezentowanym urządzeniem, godnym szczególnej uwagi.

Piękny duży panoramiczny kominek z wkładem akumulacyjnym to przykład wyjątkowo profesjonalnego urządzenia. Ze względu na swoją wielkość, jest to doskonała propozycja kominka do dużego salonu. Oferta dotyczy wykończenia ramą stalową w grafitowym kolorze. W naszym sklepie istnieje jednak możliwość wykonania tego kominka z płaszczem wodnym.

Szczególną uwagę zwraca fakt dobrych parametrów paleniska, spełniających surowe niemieckie normy. Ten kominek polecamy zwłaszcza do domów z mechaniczną wentylacją. Osobom zainteresowanym produktem  przedstawiamy jego dodatkowe zalety. Zarówno korpus, jak i front wkładu wykonane zostały ze stali, przeznaczonej do pracy w podwyższonych temperaturach.

Wkład posiada wyjmowany ruszt i popielnik, co sprawia, że utrzymanie czystości wkładu nie jest kłopotliwe. Zachęcamy do  zapoznania się z naszymi produktami w sklepie.

Kupisz tutaj:
https://www.komineczek.pl/pl/p/Piekny-Duzy-panoramiczny-kominek-z-wkladem-7-20kw-i-montazem-Krakow/5368