• Nowy

Kominek klasyczny z marmuru ze ściętymi rogami

5 800,00 zł
Brutto
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Marmurowe kominki cieszą się dobrą opinią, ponieważ są piękne i niezawodne. W naszym sklepie posiadamy wiele takich urządzeń, które spełniają oczekiwania klientów. Kominek klasyczny z marmuru ze ściętymi rogami to przykład wyjątkowo atrakcyjnego urządzenia. Prezentowany model zasługuje na uwagę z dwóch zasadniczych powodów.

Pierwszy z nich to kwestia wizualna.
Drugi powód dotyczy funkcjonalności polecanego Państwu wkładu.

Elegancki marmur idealnie sprawdzi się we wnętrzach urządzanych w minimalistycznym, a także klasycznym stylu. Produkt zwieńczono dębową belką. Ścięte rogi kominka to natomiast niezastąpione rozwiązanie, jeśli w domu przebywają dzieci. Ten produkt jest najbardziej odpowiedni, ponieważ spełnia wszelkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa.

Jeśli zainteresowaliśmy Państwa tym produktem, powinniście dowiedzieć się jeszcze o jego budowie. Wkład wykonany został z żeliwa, co odgrywa szczególną rolę, jeśli planuje się wykorzystywać kominek do ciągłego palenia. Zachęcamy do zakupu.

Kupisz tutaj:
https://www.komineczek.pl/pl/p/Kominek-klasyczny-z-marmuru-kremowy-ze-scietymi-rogami-z-wkladem-6-13kw-i-montazem-krakow/2828