• Nowy

Kominek z ramką marmurową

4 400,00 zł
Brutto
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Jeśli szukasz niezawodnego, a dodatkowo stylowego kominka do domu, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Oferujemy szeroki wybór urządzeń o świetnych parametrach, a także wyróżniających się wyjątkowymi walorami wizualnymi. Kominek z ramką marmurową to przykład produktu bardzo dobrze ocenianego przez użytkowników.

Zasługuje na uwagę, ponieważ wyróżnia się nietuzinkowym designem. Jest bardzo dobrze oceniany przez klientów także ze względu na bardzo dobre parametry oraz wiele praktycznych funkcjonalności. Ten żeliwny wkład kominkowy przeznaczony jest do ciągłego palenia. Wykonany z żeliwa szarego, jest wytrzymały na długo utrzymującą się temperaturę.

Wkład posiada system czystej szyby, żaroodporną ceramikę, system zimnej klamki, ruchomy ruszt i wyjmowany popielnik. Jeśli zainteresowała Cię propozycja tego produktu, zachęcamy do zakupu.

W naszym sklepie znajdziesz jeszcze wiele asortymentu o podobnych parametrach, funkcjonalnościach i designie.

Kupisz tutaj:
https://www.komineczek.pl/pl/p/Kominek-z-ramka-marmurowa-z-wkladem-6-13kw-z-montazem-Krakow-/6835