• Nowy

Kominek z wkładem + beton architektoniczny

4 900,00 zł
Brutto
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Jeśli zależy Ci na najlepszym wyborze kominka do domu, a sądzimy, że nie jest inaczej, zapraszamy do zapoznania się z produktami w naszym sklepie. Kominek z wkładem + beton architektoniczny to przykład urządzenia o świetnych parametrach, a także wyjątkowych walorach estetycznych. Beton architektoniczny to dziś materiał szczególnie popularny.

Jest odpowiedni, jeśli chodzi o surowiec na obudowę kominka. Nie zawiera sztucznych składników, którymi są szklane lub polipropylenowe włókna. Jest więc idealnym rozwiązaniem do domów, gdzie przebywają dzieci  bądź alergicy. 

Ale to nie wszystko, co chcemy przekazać Ci w tym krótkim opisie. Prezentowany wkład kominkowy doskonale nadaje się jako źródło ogrzewania instalowane w systemach Dystrybucji Gorącego Powietrza. Jeżeli zależy Ci na sprawdzonej metodzie ogrzewania wielu pomieszczeń w domu, na ten sposób powinieneś zwrócić swoją uwagę.

Nasz sklep oferuje jeszcze wiele innych ciekawych i niezawodnych wkładów, które można montować w systemach DGP, a także współpracujących z instalacją centralnego ogrzewania. Zapraszamy na zakupy.

Kupisz tutaj:
https://www.komineczek.pl/pl/p/Kominek-beton-architektoniczny-z-wkladem-3%2C3-9%2C9kw-z-montazem-Krakow-/6836